فروش آنلاین محصولات فروشگاه

ثبت درخواست

فروش آنلاین محصولات فروشگاه

ثبت درخواست

فروش آنلاین محصولات فروشگاه

ثبت درخواست

فروش آنلاین محصولات فروشگاه

ثبت درخواست

فروش آنلاین محصولات فروشگاه

ثبت درخواست

تعمیر، سرویس و نصب با کادری مجرب، حرفه ای و آموزش دیده

نمودار هزینه

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی با گارانتی 100 روزه در شهر تهران:

ماشین لباسشویی های  چند دسته تقسیم می شوند؟

یکی از مهم ترین وسایل در منزل ماشین لباسشویی می باشد که باید متناسب با فضای و نیاز خانواده انتخاب گردد. استانداردهای مختلفی برای خرید ماشین لباسشویی درنظر گرفته می شود. امروزه ماشین لباسشویی هایی که در بازار ارائه می شود، کارکرد و اشکال مختلفی دارند.

ماشین لباسشویی دوقلو:

این نوع از ماشین لباسشویی حاوی دو مخزن می باشد که یکی فعالیت خشک کردن را برعهده دارد و دیگری عمل شست و شو را انجام می دهد، مشکل اساسی این نوع از ماشین های لباسشویی اینست که باید پس از اینکه شست و شو به پایان رسید لباس ها را به مخزن خشک کن انتقال به صورت دستی انتقال دهید.

مزیت هایی این مدل دستگاه اینست که شست و شو را به خوبی انجام می دهد، مایع شوینده کمتری مصرف می کند و تعداد لباس های بالاتری را در آن می توانید بشورید.

ماشین لباسشویی درب از بالا:

این دستگاه طوری طراحی شده که درب از بالا باز می شود، قابلیت جابه جایی آسان، قیمت مناسب، هزینه تعمیرات پایین از مزیت های این دستگاه به شمار می رود.

ماشین لباسشویی دیجیتالی:

امروزه این دستگاه ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و این امکان را برای کاربر مهیا می سازد که به واسطه تایمر زمان شست و شو را تعیین کند و خود سیستم به صورت خودکار فرآیند شست و شو را در زمان مشخص براساس نو پارچه انجام می دهد و در پایان خروجی مناسبی و تمیزی ارائه می دهد.

نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی:

در مرحله اول باید یک مکان مناسب برای نصب انتخاب کنید، حتما فضایی را به این امر اختصاص دهید که صاف و هموار باشد و دسترسی به آب گرم و آب سرد وجود داشته باشد و یک پریز برق مجزا برای نصب ماشین لباسشویی درنظر بگیرید. نکته حائز اهمیت اینست که این وسیله به هیچ وسیله احتراق زا و خطرناکی نزدیک نباشد.

فضای انتخابی را براساس ابعاد دستگاه خود درنظر گیرید، هر ماشین لباسشویی 4 تا پایه دارد که برای کاهش ارتفاع بهتر است آنرا تنظیم نمایید. شلنگ تخلیه آب را وصل کنید و می توانید این فرآیند را بر روی خروجی سینک قرار دهید. حتما در هنگام نصب و راه اندازی کاتالوگ دستگاه را مطالعه نمایید تا مشکل پیش نیاید و تماس با کارشناسان آرشام سرویس به شما کمک می کند که در سریع ترین و به درست ترین شکل نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی انجام پذیرد.

نصب و راه اندازی به واسطه آرشام در سریع ترین زمان و به دقیق ترین شکل صورت می پذیرد و تا 100 روز گارانتی نصب برای مشتریان محفوظ می ماند.

ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی

قطعات و اجزای تشکیل دهنده ماشین لباسشویی:

ماشین لباسشویی جزء وسایل اساسی و مهم در منزل به شمار می رود ولی در هنگام خرابی بسیار آزاردهنده می شود. ماشین لباس شویی علاوه بر عملکرد ساده و قابل اعتماد یک دستگاه فوق العاده پیچیده با قطعات زیاد می باشد. هر برندی دستگاه خود را متفاوت می سازد و سبک ها و ویژگی های منحصر به فرد خود را در طراحی پیاده سازی می کند. اما به صورت کلی یکسری از قطعات در تمامی آنها مشترک می باشند که عبارتند از:

درام: ظرف دایره ای که لباس ها در آن قرار می گیرد و از دو قسمت داخلی و خارجی تشکیل شده است، درام بیرونی از نشت آب دستگاه جلوگیری می کند.

پمپ آب: باعث چرخش دستگاه می شود. پمپ در دو جهت کار می کند، ابتدا آب را برای شست و شو وارد می کند و بعد از چرخه چرخش آب را از دستگاه خارج می کند.

شیر کنترل ورودی آب: که به صورت هوشمندانه میزان شست و شو و آب دستگاه را مشخص می کند.

موتور: موتور درام را به حرکت در می آورد تا فرآیند شست و شو موثر انجام پذیرد.

المنت گرمایش: برای اطمینان از دمای مناسب آب در دستگاه تعبیه می شود و این عنصر برای گرم کردن دستگاه به کار می رود.

لوله تخلیه: این لوله آب های کثیف دستگاه را تخلیه می کند.

تایمر: غالبا به صورت خودکار در ماشین لباس شویی پیاده سازی می شود.

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

خدمات تعمیر آرشام سرویس:

مجموعه آرشام سرویس تمامی مشکلات مربوط به دستگاه و خرابی های مختص به آن را مرتفع می سازد. سرویس تمام برندها اعم از سامسونگ، بوش، کن وود، اسنوا، دوو، ال جی و … به واسطه کارشناسان خبره ما انجام می پذیرد.

ایرادات عمدت ماشین لباسشویی:

 • ماشین لباسشویی روشن نشود.
 • آب از درب دستگاه خارج گردد.
 • شست و شو درست صورت نگیرد و لباس ها تمیز نشوند.
 • دستگاه سر و صدا تولید کند.
 • آبگیری رخ ندهد.
 • بوی بد و نامطبوع بدهد.
 • در هنگام کار روی دور تند دستگاه لرزش داشته باشد.
 • تایمر به درستی فعالیت نکند.
 • قفل درب دچار اشکال باشد.
 • سیستم کامپیوتری ماشین لباس شویی پیام خطا دهد.

ویژگی های آرشام سرویس

 • داشتن تیم باتجربه و حرفه ای: تکنسین های مجموعه دارای مدارک رسمی و فنی لازم از مراکز معتبر می باشند و با بیش از 10 سال تجربه، برترین سرویس دهی را به مشتریان گرانقدر خود ارائه می دهند.
 • ضمانت خدمات: تمامی خدمات در آرشام سرویس به مدت 120 روز گارانتی می شود.
 • خدمت دهی در لحظه: با ثبت درخواست آنلاین از سریع ترین سرویس دهی مجموعه بهره مند می گردید.
 • قیمت مقرون به صرفه خدمات: تمامی قیمت ها براساس استاندارد آرشام سرویس پیاده سازی می شوند و قبل از شروع کار حدود هزینه اعلام می گردد و در صورت موافقت در پایان کار کل مبلغ دریافت می شود.
 • ارائه بهترین راهکار: الویت ما تعمیر است نه تعویض
 • ضمانت بهترین کیفیت: با توجه به بی کیفیت بودن لوازم در بازار، آرشام سرویس کیفیت تمامی قطعات مورد استفاده خود را تضمین می نماید.
 • زماندهی منظم با هماهنگی مشتری: زمان تعمیر کالا براساس نظر مشتری مشخص می گردد.

سوالات متداول ماشین لباسشویی:

 • نزدیک ترین شعبه تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران کجا می باشد؟

به منظور آرامش مشتریان گرانقدر در تمامی نقاط تهران شعبات مختلف وجود دارد و بیش از 300 تکنسین آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

 • گارانتی تعمیرات ماشین لباسشویی به چه شکل است؟

تمامی تکنسین ها دارای مدارک معتبر هستند و تحصیلات مرتبط دارند خدمات تعمیر در آرشام سرویس از گارانتی 100 روزه برخوردار است.

 • چگونه درخواست ماشین لباسشویی را ثبت نماییم؟

با ورود به سایت و پرکردن فرم درخواست تعمیرکار و یا از طریق تماس مستقیم با کارشناس آرشام سرویس