فروش آنلاین محصولات فروشگاه

ثبت درخواست

فروش آنلاین محصولات فروشگاه

ثبت درخواست

فروش آنلاین محصولات فروشگاه

ثبت درخواست

فروش آنلاین محصولات فروشگاه

ثبت درخواست

فروش آنلاین محصولات فروشگاه

ثبت درخواست

تعمیر، سرویس و نصب با کادری مجرب، حرفه ای و آموزش دیده

نمودار هزینه

نمایندگی تعمیر چیلر با گارانتی 100 روزه در شهر تهران:

یکی از اساسی ترین کارهای چیلر خنک کنندگی ساختمان می باشد، چیلر علاوه بر مصرف خانگی در مصارف صنعتی نیز کاربرد دارد. آب سرد شده چیلر از طریق لوله های متصل و کویل تعبیه شده به داخل فضا منتقل می شود. لوله ها، عایق های بسیار خوبی در فصل سرما می باشند. آب سرد موجود در چیلر در مداری بسته جریان دارد و لوله های و کویل نقش اثربخشی در انتقال جریان دارند.

چیلرهای فرآیند سرمایشی و گرمایشی محیط را انجام می دهند، در فصل تابستان دمای کویل به شدت کاهش می یابد و این امر باعث می شود که باد خنک و سرد در محیط جریان یابد و در فصل زمستان با روشن شدن موتورخانه آب گرم به فن های کویل انتقال پیدا می کند و هوای گرم در محیط جاری می شود.

چیلرها به  چند دسته تقسیم می شوند؟

از نظر بعد مکانیزم و سیستم سیکلی چیلرها را به دو دسته تقسیم می کنند. چیلرهای تبرید تراکمی و چیلرهای جذبی

چیلرهای تبرید تراکمی:

اپراتور، کندانسور، شیر انبساط و کمپرسور عناصر مهم در این سیستم می باشند، کمپرسور با بالابردن دما موجب می شود کندانسور دمای خود را از دست بدهد و شیرانبساط مبرد را به اپراتور انتقال می دهد و سیکل شروع به فعالیت و خنک سازی می کند.

هر کدام از این عناصر یک فرآیند را انجام می دهند تا سیستم سرمایش و گرمایش محیط تامین گردد. این نوع چیلر به منطقه آب و هوایی مرتبط است و امکان نصب در محیط بسته را دارد. سیستم های مدرن چیلر تراکمی در بهینه سازی مصرف انرژی و جریات الکتریکی نیز نقش دارد.

چیلرهای جذبی:

تقریبا سیکل مشابه با چیلر تراکمی دارد و تنها تفاوت آن در سیکل آمونیاک، آب و لیتم برمید و همینطور در میزان مکش و تراکم آن می باشد. ژنراتور تعبیه شده در دستگاه جریانی از مبرد را جذب می کند به نوعی کمپرسور جاذب ژنراتور می باشد و انرژی ورودی را به سیکل تبرید تبدیل می کند.

نصب و راه اندازی چیلر:

پس از خرید چیلر موردنظر باید به فکر نصب و راه اندازی آن بود. با یک تماس می توانید از تخصص کارشناسان آرشام سرویس بهره گیرید. هزینه های مقرون به صرفه و سرعت العمل بالا موجب تفاوت مجموعه ما با سایر همکاران می باشد.

چیلرهای تراکمی میزان فروش قابل توجهی دارند و در نوع های مختلف: خنک سازی، اداری، تجاری، آپارتمانی، سالن ورزشی و .. استفاده می شوند. در گام نخست باید فضایی که چیلر در آن قرار می گیرد را مشخص نمایید و مکان مورد نظر را باید به گونه ای در نظر گیرید که جریان هوا به راحتی انتقال یابد، کارشناسان آرشام در مقوله نصب می توانند نقش اثربخشی را ایفا کنند.

 • راه اندازی پمپ مربوط به خنک کنندگی و کندانسور
 • نصب کمپرسور دستگاه
 • تست چیلر

نصب و راه اندازی به واسطه آرشام در سریع ترین زمان و به دقیق ترین شکل صورت می پذیرد و تا 100 روز گارانتی نصب برای مشتریان محفوظ می ماند.

تعمیرات چیلر

تعمیرات چیلر

قطعات و اجزای تشکیل دهنده چیلر:

 • چیلرهای از اجزاء متنوع و پیچیده ای تشکیل شده اند که هر کدام از آنها کار مختص به خود را انجام می دهد. نحوه عملکرد هر قسمت با سایر قسمت ها متفاوت است اما کلیت فعالیت دستگاه متصل می باشد. اجزای اساسی چیلر متشکل می شود از:

  • کندانسور
  • کمپرسور
  • اپراتور
  • شیرانبساط
  • ژنراتور
  • تابلو برق

نصب چیلر

نصب چیلر

خدمات تعمیر آرشام سرویس:

مجموعه آرشام سرویس تمامی مشکلات مربوط به دستگاه و خرابی های مختص به آن را مرتفع می سازد. تمامی برندها و مدل های چیلر در مجموعه آرشام سرویس امکان تعمیر، سرویس و نصب دارند. کارشناسان حرفه ای ما در کوتاهترین زمان، بیشترین بازدهی را به مشتریان گرانقدر خود ارائه می دهند.

ایرادات عمده چیلر:

کاهش یافتن جریان آب در کندانسور: در هنگام بروز این مشکل باید تمامی صافی ها، شیرها و پمپ های سیستم را چک کنید تا از سلامت آن مطمئن گردید، فشار بالای دهش می تواند هنگام برگشت اشکال ایجاد کند.

جریان هوا در کندانسور کاهش می یابد: این اشکال در چیلرها رایج است و در اکثر مواقع با تمیزکردن فن و سیستم های مرتبط ایراد مرتفع می گردد.

پایین بودن فشار در خط دهش: مسدود شدن شیرمکش موجب پدید آمدن این اشکال می شود.

پایین بودن مبرد: هنگام بروز این اشکال فشار کاهش می یابد با کنترل بررسی می توانید از به وجود آمدن این مشکل مطلع گردید و دوباره بارگیری سیستم را انجام دهید.

کاهش دمای محیط: کم بودن دمای محیط خارجی می تواند باعث به وجود آمدن اشکال در سیستم گردد، تماس با مشاورین و کارشناسان آرشام در سریع ترین زمان این ایراد از بین می رود. یکی از مشکلات در این ایراد آلوده و مسدود بودن اپراتور است.

گرفتگی شیر انبساط: در این مواقع باید عملیات پاکسازی و یا تعویض را انجام دهید. اشکال در این قسمت می تواند جریان درون اپراتور را نیز با مشکل مواجه سازد. کنترل صافی و فیلتر نیز می تواند به رفع انسداد کمک کند.

کاهش فشار مکش: کمبود مبرد نقش موثر دارد و با پرکردن مبرد باید این ایراد از بین برود و در صورت وجود مشکل چک کنید که سیستم نشتی نداشته باشد.

سرویس چیلر

ویژگی های آرشام سرویس

 • داشتن تیم باتجربه و حرفه ای: تکنسین های مجموعه دارای مدارک رسمی و فنی لازم از مراکز معتبر می باشند و با بیش از 10 سال تجربه، برترین سرویس دهی را به مشتریان گرانقدر خود ارائه می دهند.
 • ضمانت خدمات: تمامی خدمات در آرشام سرویس به مدت 120 روز گارانتی می شود.
 • خدمت دهی در لحظه: با ثبت درخواست آنلاین از سریع ترین سرویس دهی مجموعه بهره مند می گردید.
 • قیمت مقرون به صرفه خدمات: تمامی قیمت ها براساس استاندارد آرشام سرویس پیاده سازی می شوند و قبل از شروع کار حدود هزینه اعلام می گردد و در صورت موافقت در پایان کار کل مبلغ دریافت می شود.
 • ارائه بهترین راهکار: الویت ما تعمیر است نه تعویض
 • ضمانت بهترین کیفیت: با توجه به بی کیفیت بودن لوازم در بازار، آرشام سرویس کیفیت تمامی قطعات مورد استفاده خود را تضمین می نماید.
 • زماندهی منظم با هماهنگی مشتری: زمان تعمیر کالا براساس نظر مشتری مشخص می گردد.

سوالات متداول چیلر:

 • نزدیک ترین شعبه تعمیرات چیلر در تهران کجا می باشد؟

به منظور آرامش مشتریان گرانقدر در تمامی نقاط تهران شعبات مختلف وجود دارد و بیش از 300 تکنسین آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

 • گارانتی تعمیرات چیلر به چه شکل است؟

تمامی تکنسین ها دارای مدارک معتبر هستند و تحصیلات مرتبط دارند خدمات تعمیر در آرشام سرویس از گارانتی 100 روزه برخوردار است.

 • چگونه درخواست چیلر را ثبت نماییم؟

با ورود به سایت و پرکردن فرم درخواست تعمیرکار و یا از طریق تماس مستقیم با کارشناس آرشام سرویس