فروش آنلاین محصولات فروشگاه

ثبت درخواست

فروش آنلاین محصولات فروشگاه

ثبت درخواست

فروش آنلاین محصولات فروشگاه

ثبت درخواست

فروش آنلاین محصولات فروشگاه

ثبت درخواست

فروش آنلاین محصولات فروشگاه

ثبت درخواست

تعمیر لوازم خانگی بوش در تهران

 

تماس با نمایندگی

تلفن: 22978550-021

 

 

ساعات پاسخگویی

24/7 به صورت آنلاین در کنار شما هستیم!

تعمیرکولرگازی بوش
تعمیرات ماشین لباسشویی
تعمیرات یخچال بوش

گارانتی 120 روزه خدمات


آرشام سرویس بر خلاف سایر مجموعه های نقش دلال را میان مشتری و تکنسین بازی می کند و تمامی خدمات ارائه داده شده توسط مجوعه به مدت 120 روز گارانتی می شود.

ارائه خدمات در لحظه

آرشام سرویس بصورت آنلاین و در کوتاهترین زمان ممکن وسایل خانگی شما را تعمیر می کند.

قیمت منصفانه و رقابتی

تمامی هزینه ها و پروسه های انجام کار زیر نظر آرشام سرویس انجام می شود. در ضمن حدود هزینه ها پیش از انجام کار به مشتری عزیز اعلام شده پس از موافقت در پایان کار دریافت می شود.

تضمین بهترین کیفیت

با توجه به وجود قطعات بی کیفیت در بازار، آرشام سرویس از بهترین و با کیفیت ترین قطعات استفاده کرده و کیفیت قطعه را ضمانت می کند.

تعمیر کولرگازی بوش

 

کولرگازی های بوش از ظرافت و ساختار پیچیده ای برخوردارند و برای نصب باید از تکنسین حرفه ای و متخصص بهره گیرید. استفاده از ابزار نامناسب و نداشتن تخصص کافی می تواند خسارت جبران ناپذیری را ایجاد کند.

هر کار فنی نیازمند یکسری لوازم و ابزار هست که نصب و تعمیر کولرگازی هم از این قاعده مستثنی نیست، برای تعمیر و سرویس کولرگازی باید ابزارهای مرتبط با کار را در دسترس داشت که این لوازم شامل: جعبه ابزار، آچار فرانسه، انبردست، سیم چین، پیچ گوشتی، دوسو، خط کش و سایر ابزارهای مورد نیاز که به واسطه آنها فرآیند تعمیر و سرویس رخ می دهد.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

بوش یکی از برترین برندهای دنیا محسوب می شود و این برند آلمانی جایگاه ویژه ای را در لوازم خانگی به خود اختصاص داده است. از مزیت های تعمیر ماشین لباسشویی بوش به واسطه آرشام سرویس اینست که شما از گارانتی پس از تعمیر برخوردار می شوید، کلیه قطعاتی که برای تعمیرات دستگاه به کار می رود فابریک و اصل هستند و قبل از تعمیر کارشناس قیمت دقیق خدمات را به شما می گوید و فاکتور بابت هزینه دریافت می کنید.

چرا برای تعمیرات ماشین لباسشویی باید از مراکز معتبر کمک بگیرید، در ابتدا با این خاطر که محصولات بوش گرانقیمت هستند و تعمیرات اشتباه عمر دستگاه را کاهش می دهد و هزینه گزافی را به شما تحمیل می کند، دیگر اینکه انتقال دستگاه به بیرون از خانه مشکلاتی را برای ماشین لباسشویی بوش پدید می آورد.

به طور کلی ماشین لباسشویی بوش از استقامت بالایی برخوردار است اما اگر این موارد را دیدید حتما با تکنسین حرفه ای آرشام تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن دستگاه شما تعمیر گردد، این موارد شامل:

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی
 • تولید صدا ناهنجار در هنگام شست و شو
 • لرزش بیش از حد دستگاه
 • خشک نکردن لباس ها در پایان فعالیت شستن
 • آب از ماشین لباسشویی خارج نمی شود و تخلیه نمی گردد!
 • درب دستگاه بسته نمی شود!

و هر مورد غیرطبیعی که فرآیند کارکردن ماشین لباسشویی بوش را با مشکل مواجه می سازد نیازمند بررسی و ارزیابی است شماره های مندرج در سایت به شما کمک می کند تا از راهنمایی های مناسب جهت تعمیر دستگاه بهره گیرید.

تعمیر یخچال بوش​

یکی از برترین برندهای موجود در بازار مربوط به محصولات بوش آلمان می شود. یخچال بوش از کیفیت و فناوری بسیار بالایی برخوردار است و همین امر موجب شده که در سراسر جهان طرفداران زیادی را جذب کند. همه این تعارف دلیل بر خراب شدن دستگاه نمی باشد.

با توجه به قیمت بالای یخچال بوش نمی توانید تعمیرات آن را به هر کسی واگذار نمایید در این راستا باید از حرفه ای ترین تکنسین ها بهره بگیرید. متخصصان حرفه ای آرشام در تعمیرات یخچال بوش صاحب نام می باشند. تعمیرکاران ما به بررسی موضوع در زمان مشخص با هزینه معین می پردازند و اشکال سیستم را به درستی برطرف می کنند.

با مشاهده هر یک از این ایرادات با مشاورین مجموعه آرشام سرویس تماس حاصل نمایید و مورد را مطرح کنید:

 • وجود صدای ناهنجار در دستگاه
 • کمپرسور یخچال کار نمی کند و سرما تولید نمی شود!
 • تولید برفک
 • وجود صدای ناهنجار همراه با لرزش
 • قطع شدن سیستم اتومات دستگاه
 • چکیدن آب از یخچال
 • عدم روشن شدن دستگاه