فروش آنلاین محصولات فروشگاه

ثبت درخواست

فروش آنلاین محصولات فروشگاه

ثبت درخواست

فروش آنلاین محصولات فروشگاه

ثبت درخواست

فروش آنلاین محصولات فروشگاه

ثبت درخواست

فروش آنلاین محصولات فروشگاه

ثبت درخواست

تعمیر، سرویس و نصب با کادری مجرب، حرفه ای و آموزش دیده

نمودار هزینه

نمایندگی تعمیرآب سردکن با گارانتی 100 روزه در شهر تهران:

در مکان های عمومی همچون ادارات، پاساژها، مطب ها و … این وسیله بسیار کاربردی و حائز اهمیت است. از قابلیت های مهم آب سردکن تهیه آب گرم و آب سرد است. این دستگاه انواع متنوعی دارد و کاربرد آن براساس نوعش تعریف می شود. آب سردکن ها در برندها معتبر زیادی در جهان تولید می گردند و طرفداران بسیاری را جذب خود نموده اند. از مزیت های آب سردکن ها تهیه آب گرم و یا آب سرد در کوتاهترین زمان ممکن است.

آب سردکن ها به  چند دسته تقسیم می شوند؟

آب سردکن استیل:

آب سردکن ها در دسته بندی های مختلف تعریف می شوند. یکسری از آنها فلزی می باشند و طبعا این آب سردکن های استیل به صورت یک شیر، دو شیر، سه شیر و چهار شیر ساخته می شوند. جنس این دستگاه ها غیرمغناطیسی است، این نوع از آب سرد کن ها مصارف خیابانی دارد به طور مثال در تکیه ها، پیاده روها، مساجد و حسینیه های به کار می روند.

آب سردکن فانتزی:

این مدل از آب سردکن ها در دو شکل رومیزی و ایستاده تولید می شوند، آب سرد کن ایستاده دارای یخچال است که در پایین دستگاه قرار می گیرد و نوع دیگر ایستاده هایی وجود دارد که یخچال ندارد و کابین دارد و محل حفاظت لیوان و وسایل مختص به آب سرد است.

آب سردکن حاوی دستگاه تصفیه آب، گزینه ای مناسب برای زندگی امروز است، فیلتر تصفیه آب روی آن سوار می شود و آب تصفیه شده از آن خارج می گردد، البته لازم به ذکر است که این مدل از آب سردکن ها از نظر بعد هزینه گرانتر هستند.

آب سردکن بطری دار که بیشترین فروش را دارد و در قسمت بالای دستگاه بطری آب قرار می گیرد و مخزنش به تدریج نیاز به پر شدن دارد، قابلیت نصب در هر مکانی را دارد و با اتصال برق فعالیت دستگاه آغاز می گردد. اکثریت مخازن آن به رنگ آبی می باشد.

آب سرد کن متصل به شیر آب:

با توجه به نامش اتصال آن با شیر آب مقدور می باشد، احتمال خرابی این دستگاها خیلی بیشتر از سایر آب سردکن ها می باشد و متاسفانه اکثریت این دستگاه ها بعد از مدتی دچار نشتی آب می شوند.

نصب و راه اندازی آب سردکن:

پس از خرید آب سردکن موردنظر باید به فکر نصب و راه اندازی آن بود. با یک تماس می توانید از تخصص کارشناسان آرشام سرویس بهره گیرید. هزینه های مقرون به صرفه و سرعت العمل بالا موجب تفاوت مجموعه ما با سایر همکاران می باشد.

 • فضای مناسب برای قرارگیری آب سردکن
 • بررسی تمام نکات فنی و تاسیساتی، به طور کلی باید لوله ها و ابزارآلات و سیستم تغذیه دستگاه را مورد ارزیابی قرار دهید.
 • مسیر ورود آب به دستگاه باز باشد.
 • مسیر خروجی آب استفاده شده تعریف شده باشد.
 • بدنه فلزی دستگاه به زمین متصل شود.
 • حتما برای تامین برق آب سردکن از فیوز مستقل بهره گیرید.

نصب و راه اندازی به واسطه آرشام در سریع ترین زمان و به دقیق ترین شکل صورت می پذیرد و تا 100 روز گارانتی نصب برای مشتریان محفوظ می ماند.

تعمیرات آب سردکن

تعمیرات آب سردکن

قطعات و اجزای تشکیل دهنده آب سردکن:

همه آب سردکن ها از دو بخش دورنی و بیرونی تشکیل می شوند، اجزای قسمت بیرون شامل: شیرها، بدنه ها، سایر اتصالات می باشد.کیفیت و جنس بدنه تاثیر مستقیم روی ماندگار و ارزشمندی کالا دارد. اصولا آلیاژهای با کیفیت گرانتر هم هستند اما در مقابل زیبایی و طول عمر بیشتری دارند.

تمام سیستم مکانیکی آب سردکن جزء قسمت های داخلی آن محسوب می شود، به طور کلی اجزای داخلی آب سردکن متشکل است از: مخزن، المنت، لوله ها، صفحه های الکتریکی، کمپرسور و هیتر، هر کدام از این اجزا کارکرد مختص به خودش را دارد و هماهنگی همه آنها خروجی مناسبی را به کاربر انتقال می دهد.

نصب آب سردکن

نصب آب سردکن

خدمات تعمیر آرشام سرویس:

مجموعه آرشام سرویس تمامی مشکلات مربوط به دستگاه و خرابی های مختص به آن را مرتفع می سازد. تمامی برندها و مدل های آب سردکن در مجموعه آرشام سرویس امکان تعمیر، سرویس و نصب دارند. کارشناسان حرفه ای ما در کوتاهترین زمان، بیشترین بازدهی را به مشتریان گرانقدر خود ارائه می دهند.

ایرادات عمده آب سردکن:

 • آب از دستگاه نشت کند: آبی که روی سینی دستگاه میریزد طبیعی می باشد اما نشتی آب غیرطبیعی و هزینه بر است. پس از اطمینان از اینکه خروجی آب از سینی نیست دریچه های عقب را چک کنید و شل بودن پیچ ها نیز می توانند در این امر تاثیرگذار باشند.
 • آب خنک نمی شود: به طور مداوم هر زمان که نیاز به آب دارید آب گرم از دستگاه خارج می شود، برای این راهکار اول مخزن ها را بررسی کنید و بعد به کنترل مکانیزم دستگاه بپردازید.
 • آب گرم نمی شود: در ابتدا به قسمتی که مربوط به کلید آب گرم است توجه کنید که فعال باشد، چنانچه با فعال نمودن آن باز آب گرم نشدن با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا از کارشناسان حرفه ای ما مشکل را مرتفع سازند.
 • خروج آب صورت نمی گیرد: حتما به بررسی لوله های آب بپردازید چرا که رسوب روی لوله ها مانع از جریان آب در سیستم می شود و پس از آن شیر آب را تست کنید که معیوب نباشد در صورت خرابی باید شیر آب را تعویض نمایید.

سرویس آب سردکن

سرویس آب سردکن

ویژگی های آرشام سرویس

 • داشتن تیم باتجربه و حرفه ای: تکنسین های مجموعه دارای مدارک رسمی و فنی لازم از مراکز معتبر می باشند و با بیش از 10 سال تجربه، برترین سرویس دهی را به مشتریان گرانقدر خود ارائه می دهند.
 • ضمانت خدمات: تمامی خدمات در آرشام سرویس به مدت 120 روز گارانتی می شود.
 • خدمت دهی در لحظه: با ثبت درخواست آنلاین از سریع ترین سرویس دهی مجموعه بهره مند می گردید.
 • قیمت مقرون به صرفه خدمات: تمامی قیمت ها براساس استاندارد آرشام سرویس پیاده سازی می شوند و قبل از شروع کار حدود هزینه اعلام می گردد و در صورت موافقت در پایان کار کل مبلغ دریافت می شود.
 • ارائه بهترین راهکار: الویت ما تعمیر است نه تعویض
 • ضمانت بهترین کیفیت: با توجه به بی کیفیت بودن لوازم در بازار، آرشام سرویس کیفیت تمامی قطعات مورد استفاده خود را تضمین می نماید.
 • زماندهی منظم با هماهنگی مشتری: زمان تعمیر کالا براساس نظر مشتری مشخص می گردد.

سوالات متداول آب سردکن:

 • نزدیک ترین شعبه تعمیرات آب سردکن در تهران کجا می باشد؟

به منظور آرامش مشتریان گرانقدر در تمامی نقاط تهران شعبات مختلف وجود دارد و بیش از 300 تکنسین آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

 • گارانتی تعمیرات آب سردکن به چه شکل است؟

تمامی تکنسین ها دارای مدارک معتبر هستند و تحصیلات مرتبط دارند خدمات تعمیر در آرشام سرویس از گارانتی 100 روزه برخوردار است.

 • چگونه درخواست آب سردکن را ثبت نماییم؟

با ورود به سایت و پرکردن فرم درخواست تعمیرکار و یا از طریق تماس مستقیم با کارشناس آرشام سرویس